Spring til indhold

Liste over medlemmer

Her kan du se en liste over alle medlemmerne.

Virksomhed Kontaktperson Telefonnummer Email
Aabybro/Brovst Murerforretning Allan Thomsen 21747184 mail@aabybromurer.dk
Allpack - Lagerhotel forwebshops John Luther 40702007 john@allpack.dk
Arkitekterne Bjørk & Maigaard Mathias Højer 93638080 mah@bjork-maigaard.dk
Claus Kusk Entreprenør Claus Kusk 40860536 info@clauskusk.dk
Fri Fugl Palle L. Nielsen 22961970 pln@fri-fugl.com
Fun Art Niels Bonkegaard 20940677 nb@funart.dk
Fun Art Keramikcafe Signe Birkeholm 61725997 sb@funart.dk
Funart Keramik Jens Boelskifte 20471356 jb@funart.dk
Græsslåning DK ApS / Blokhus Haveservice ApS Lothar Hoffman 61109240 mail@graes-slaaning.dk
HC & Engholt Entreprenører Henrik Meyer Nielsen 21745873 henrik@hcbeton.dk
Home Aabybro Esben Clemmensen 25394066 clemme@home.dk
Hr. Nielsens Specialiteter Jens Christian Nielsen 21388002 info@nielsens-specialiteter.dk
Ishuset ved Vesterhavet - Grønhøj Strand Lotte Kande 40 79 77 09 Ishusetvedvesterhavet@hotmail.com
KH Entreprise Henrik Rasmussen 26164019 henrik@kh-entreprise.dk
KN Låseteknik Brian Guldhammer 41211150 brianguldhammer@mail.dk
Kaas Pandrup EL Hans Peter Klit 40454699 hpklit@kaaspandrupel.dk
Klinik for Fysioterapi Pandrup Claus Ræbild Jensen 98246378 fysiopandrup@mail.tele.dk
Køkkenmanden ApS Klaus Lukassen 23414235 klaus@koekkenmanden.info
Louis Nielsen Brian Kollerup Madsen 29699940 brian.kollerup@louisnielsen.dk
Mysupply ApS Allan Freiheit 20806500 aof@mysupply.dk
N. Hylleberg - Tømrer & Snedker Nicolai Hylleberg 22494133 n.hylleberg.byg@gmail.com
NORTH Pensionsagentur Jesper Markman 81807506 jma@northrisk.dk
Norden Advokatfirma Nicolai Mørk Jensen 41774612 nmj@nordenadvokat.dk
Nordic By Choice Elin Hjeltnes 22243567 ehg@nbc.as
Office Partner Anders Olesen 20828180 ao@office-partner.dk
Podi ApS Henrik Thomsen 23643939 henrik@podi.dk
Revisionshuset Tal & Tanker Christian Jensen 23271157 cje@talogtanker.dk
Rævhede Auto A/S Claus Rasmussen 51940306 claus@raevhede.dk
SOS Dansk Autohjælp Brovst Jørn Simonsen 20921855 js100@sosdah.dk
Saltum Entreprenørforretning ApS Ole Jensen 29404068 byensent@hotmail.com
Sparekassen Kronjylland Henrik Rasmussen 42134237 hra@sparkron.dk
Ventilationsteknik ApS Thomas Lund 60789824 thomas@ventilationsteknik.one
Vækst Jammerbugt Flemming Jensen 41913971 flj@jammerbugt.dk
byKalstrup Mode & Livsstilshus Kasper Springborg 51548755 ks@bykalstrup.dk
byKalstrup Mode & Livsstilshus Per Kristiansen 22196036 per@butik-kalstrup.dk